Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi
zaprasza do udziału w akcji

Twoje Śwatło
w Fatimie

Maj 2018: Wasze świece już w fatimskim sanktuarium

oryginal_278

Przedstawiciele Instytutu Ks. Piotra Skargi złożyli w fatimskim sanktuarium 202 duże świece wotywne. Powstały one w wyniku przetopienia 3600 małych świeczek, odesłanych przez osoby, które zapaliły wirtualne świece na stronie internetowej www.modlitwa.fatima.pl.

To właśnie dzięki ich przetopieniu możliwe jest stworzenie wysokich świec wotywnych, które regularnie ofiarujemy w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej, przy Kaplicy Objawień. Tam też każdego roku w maju i październiku oprawiana jest też Msza Święta w intencjach wszystkich uczestników akcji.

Podobnie jak w latach ubiegłych, wraz z nami do Portugalii wyruszyła też liczna grupa Apostołów Fatimy. Wylosowani pielgrzymi poznali miejsca objawień Maryjnych, rodzinne strony fatimskich pastuszków, a także trwali w modlitwie na pięknych nabożeństwach.


To już kolejny rok, w którym prowadzimy akcję modlitewną „Twoje światło w Fatimie”. Od 2012 roku na naszej stronie internetowej zapalonych zostało łącznie aż 69 227 świec siedmiodniowych, 21 478 trzydziestodniowych oraz 7 230 świec wieczystych.

Copyright © by STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ IM. KS. PIOTRA SKARGI